TÜM 1 HABER

BESO Başkanı Çiftçi: Eğitimin ihmali olmaz

BESO Başkanı Çiftçi: Eğitimin ihmali olmaz
05 Eylül 2023 - 15:24

Yeni eğitim ve öğretim yılı münasebetiyle yazılı açıklama yapan Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, eğitimin önemine işaret etti.

Açıklamasında 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının hayırlara vesile olmasını temennisinde bulunan Çiftçi, “Yeni eğitim ve öğretim yılının eğitimcilerimizin ve çocuklarımızın eğitim seviyelerini yükseltmelerini ve çok daha başarılı nesillerin yetişmesine vesile olmalarını istiyor ve bekliyoruz. Çocuklarımızda da öğrenim ve eğitim bilinci ve şuuru olması için gayret ve kararlılık ile mücadele etmelerini istiyor ve bekliyoruz. Eğitimdeki hedefi hep yüksek tutmak gereklidir. Bundan dolayı devletiyle, ailelerle, eğitimcilerle ve tüm toplumla beraber olumsuzluklar, eksiklikler, yetersizlikler ve zor şartlar olmasına rağmen herkes elinden ne gelirse çocuklarımızın eğitimi için seferber olmalıdır.” dedi.

“Eğitimin ihmali olmaz, olamaz” diyen Çiftçi, “Çünkü telafisi çok zor olabilir. Bunun için tüm sorunlarla beraber 2023-2024 eğitim öğretim yılının geleceğimiz olan gençler için başarı getirmesini diliyorum. Topluma faydalı ve sorumluluk sahibi bireyler geleceğin eğitimcileri ve yöneticileri olma yolunda bu günlerden daha güzel günlere ve çok daha büyük iyilik ve erdemlilik için onlara düşen gayreti fedakârlığı ve özveriyi göstermeleri temenni ediyor, yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diler, tüm öğrencilerimize başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Translate »