TÜM 1 HABER

Kara yollarında kontrollü ulaşımın sağlandığı yerler

Kara yollarında kontrollü ulaşımın sağlandığı yerler
05 Eylül 2023 - 15:03

Karayolları Genel Müdürlüğü, yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kara yollarını duyurdu.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Kızılcahamam-Kahramankazan- Ankara yolunun 46-49. kilometrelerinde üstyapı yenileme ve yol genişletme çalışmaları sebebiyle Ankara-Kahramankazan istikameti trafiğe kapatıldı. Ulaşım Kahramankazan-Ankara istikametinden iki yönlü (gidiş-geliş) ve kontrollü devam ediyor.

TEM Otoyolu’nun Şekerpınar-Orhanlı kavşaklarında kuzey yolda üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle, kuzey yol platformu (İstanbul istikameti) trafiğe kapatılacak. Trafik diğer platformdan gidiş geliş olarak sağlanacak.

TAG Otoyolu’nun Bahçe-Nurdağı kavşakları mevkilerinde yolun 1-5. kilometrelerinde deprem hasarlarının onarım çalışmaları nedeniyle şerit aktarımı yapıldı. Ulaşım Adana istikametinden iki yönlü ve kontrollü sağlanıyor.

Muğla-Denizli yolunun 18-20. kilometrelerinde yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleşiyor.

Gediz-Kütahya yolunun 14-17. kilometrelerinde köprü genleşme derzi çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Antalya-Alanya devlet yolunun 78-131. kilometreleri arasında BSK onarım işi çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Tokat-Çamlıbel-Sivas yolunun 37-43. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleşiyor.

Balıkesir-İzmir yolunun 2-3. kilometrelerinde Küçükbostancı Köprüsü’nde genleşme derzi bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleşiyor.

Kürtün-Torul yolunun 16-47. kilometrelerinde muhtelif kesimlerde yol şevi temizlik çalışması dolayısıyla yol kısa sürelerle trafiğe kapatılarak ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanıyor.

Elazığ-Bingöl il sınırı-Bingöl yolunun 28-30. kilometrelerinde yol yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü devam ediyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Translate »